Електрогенератор Bluetools BG3500M (220-7011)
Фото 13 |
Bluetools BG3500M |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bluetools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bluetools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bluetools BG3500M
Усі ціни 6 →Бензиновый генератор BLUETOOLS BG3500M (220-7011) 175558 | 14 740 грн. |
Генератор бензиновий BLUETOOLS BG3500M (2,8/3,2 КВт) 220-7011 | 14 740 грн. |
Bluetools Bluetools BG3500M + масло | 17 688 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG3500M + олива (3.2 кВт) (220-7011) 220-70 | 14 740 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG3500M (3.2 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л, 1.65 | 15 477 грн. |
Бензиновий генератор Bluetools BG3500M (220-7011) | 14 983 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →