Електрогенератор Bluetools BG3250M (220-7001)
Фото 14 |
Bluetools BG3250M |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bluetools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bluetools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bluetools BG3250M
Усі ціни 6 →Бензиновый генератор BLUETOOLS BG3250M (220-7001) 175559 | 13 960 грн. |
Генератор бензиновий BLUETOOLS SC3250-III (2,5/2,8 КВт) 220-7001 | 13 960 грн. |
Bluetools Bluetools BG3250M + масло | 16 752 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG3250M + олива (3 кВт) (220-7001) 220-7001 | 13 960 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG3250M (3 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л, 1.65 л/ | 14 658 грн. |
Бензиновий генератор Bluetools BG3250M (220-7001) | 14 190 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →