Електрогенератор Bluetools BG5000E (220-7004)
Фото 15 |
Bluetools BG5000E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bluetools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bluetools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bluetools BG5000E
Усі ціни 7 →Бензиновый генератор BLUETOOLS BG5000E (220-7004) 175562 | 25 840 грн. |
Генератор бензиновий 4,2/4,8 КВт SC5000-III стартер, BLUETOOLS 220-7004 | 25 840 грн. |
Бензиновый генератор Bluetools BG5000E (4.8 кВт) (220-7004) | 25 841 грн. |
Bluetools Bluetools BG5000E | 31 008 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG5000E (4.8 кВт) (220-7004) 220-7004 | 25 840 грн. |
Бензиновий генератор BLUETOOLS BG5000E (4.8 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л) одноф | 27 132 грн. |
Бензиновий генератор Bluetools BG5000E (220-7004) | 26 266 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →