Електрогенератор Bolat MB-9000
Bolat MB-9000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bolat MB-9000
Усі ціни 9 →Bolat MB-9000 офіційна гарантія | 39 899 грн. |
Бензиновый генератор Bolat MB-9000 | 34 281 грн. |
Бензиновий генератор Bolat MB-9000 | 34 280 грн. |
Бензиновий генератор BOLAT MB-9000 | 34 280 грн. |
Bolat Bolat MB-9000 | 34 280 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →