Електрогенератор Weima WM 7000E (100902)
Weima WM 7000E електростартер 230 B електростартер 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weima WM 7000E
Усі ціни 10 →Генератор бензиновий WEIMA WM7000E 101361-9 | 47 800 грн. |
Електрогенератор Weima WM 7000E | 26 266 грн. |
Генератор бензиновый WEIMA WM7000E | 47 800 грн. |
Weima Wm7000E | 35 200 грн. |
Weima Wm7000E | 36 080 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель WM 7000 — вихідна напруга 230 В, ручний тип запуску, немає функції автозапуску
- Модель WM 7000E — вихідна напруга 230 В, запуск за допомогою електростартера, немає функції автозапуску
- Модель WM 7000E-3 — вихідна напруга 400 В, запуск за допомогою електростартера, немає функції автозапуску
- Модель WM 7000E-ATS — вихідна напруга 230 В, запуск за допомогою електростартера, є функція автозапуску
Модификації Weima WM 7000E
Ціни на Weima WM 7000E |
---|---|---|---|---|
Weima WM 7000E | від 26 266 грн. | 10 пропозицій | ||
Weima WM 7000E-3 | від 32 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →