Соковитискач Bomann CB 1917
Bomann CB 1917 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann CB 1917
Усі ціни 11 →Соковитискач Bomann AE 1917 CB | 3 898 грн. |
Соковитискач Bomann AE 1917 CB | 2 566 грн. |
Соковичавниця Bomann Ae 1917 Cb | 3 602 грн. |
AE 1917 cb Соковижималка Bomann | 3 635 грн. |
Соковитискач центробіжний Bomann AE 1917 CB | 2 623 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →