Праска Bomann DB 6006 CB (660061)
Фото 9 |
Bomann DB 6006 CB |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann DB 6006 CB
Усі ціни 14 →Праска Bomann DB 6006 CB | 1 749 грн. |
Праска Bomann Db 6006 Cb | 1 858 грн. |
Праска з парою Bomann DB 6006 CB | 1 807 грн. |
Утюг Bomann db 6006 cb | 1 891 грн. |
Праска Bomann DB 6006 CB (DB6006CB) | 1 948 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →