Праска Bomann DB 6005 CB
Фото 5 |
Bomann DB 6005 CB |
|
Подача кабелю через Поворотний шарнір на 360°. Прогумована ручка для нековзного захоплення.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann DB 6005 CB
Усі ціни 15 →Праска Bomann DB 6005 CB | 1 609 грн. |
Праска Bomann Db 6005 Cb | 1 713 грн. |
Праска з парою Bomann DB 6005 CB | 1 659 грн. |
Утюг Bomann db 6005 cb | 1 736 грн. |
Праска Bomann DB 6005 CB (DB6005CB) | 1 818 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →