Литий диск Borbet CW3 10,5x21/5x108 ET50 DIA63,4
Фото 12 | від 15 494 до 20 099 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 10,5x21/5x108 ET50 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 10,5x21/5x108 ET50 DIA63,4
Сортувати
Borbet CW3 R21 W10.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Gloss Black | 20 099 грн. |
Borbet CW3 sterling silver (R21 W10.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4) | 16 499 грн. |
Borbet CW3 R21 W10.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Black Glossy 221865 | 19 332 грн. |
Borbet CW3 (10.5J x 21 5x108 ET50 DIA63.4) Sterling Silver На замовлення з | 18 084 грн. |
Borbet CW3 R21 W10.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Black Glossy | 20 005 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі