Литий диск Borbet CW3 7,5x17/5x130 ET50 DIA84,1
Фото 12 | від 10 453 до 15 594 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 7,5x17/5x130 ET50 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 7,5x17/5x130 ET50 DIA84,1
Сортувати
Borbet CW3 R17 W7.5 PCD5x130 ET50 DIA84.1 Gloss Black | 12 150 грн. |
Borbet CW3 Black Glossy (R17 W7.5 PCD5x130 ET50 DIA84.1) | 11 299 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 17 5x130 ET50 DIA84.1) Sterling Silver На замовлення з | 12 628 грн. |
Borbet CW3 W7.5 R17 PCD5x130 ET50 DIA84.1 BG | 15 594 грн. |
Диски Borbet CW3 7,5x17 5x130 ET50 DIA84,1 (gloss black) (1001273569) | 10 453 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі