Литий диск Borbet CW3 9x21/5x112 ET45 DIA66,6
Фото 12 | від 15 164 до 19 499 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet CW3 199
Характеристики
Borbet CW3 9x21/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x21/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Borbet CW3 sterling silver (R21 W9.0 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 16 099 грн. |
Borbet CW3 (9J x 21 5x112 ET45 DIA66.6) SS На замовлення з Європи. | 17 615 грн. |
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Glossy 222049 | 18 843 грн. |
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Glossy | 19 499 грн. |
Borbet CW3 Black Glossy (R21 W9.0 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 16 899 грн. |
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Silver 222050 | 18 843 грн. |
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Silver | 19 499 грн. |
Диски Borbet CW3 9x21 5x112 ET45 DIA66,6 (sterling silver) (1000834430) | 15 164 грн. |
Закрити
Схожі