Литий диск Borbet CW3 9x21/5x114,3 ET40 DIA56,1
Фото 12 | від 15 164 до 21 212 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):56.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 9x21/5x114,3 ET40 DIA56,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x21/5x114,3 ET40 DIA56,1
Сортувати
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x114,3 ET40 DIA56.1 Gloss Black | 19 592 грн. |
Borbet CW3 sterling silver (R21 W9.0 PCD5x114.3 ET40 DIA56.1) | 16 099 грн. |
Borbet CW3 (9J x 21 5x114.3 ET40 DIA56.1) SS На замовлення з Європи. | 18 412 грн. |
Borbet CW3 W9.0 R21 PCD5x114.3 ET40 DIA56.1 SS | 19 872 грн. |
Диски Borbet CW3 9x21 5x114,3 ET40 DIA56,1 (sterling silver) (1000834422) | 15 164 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі