Литий диск Borbet CW3 9x21/5x120 ET25 DIA72,5
Фото 12 | від 17 011 до 21 160 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 9x21/5x120 ET25 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x21/5x120 ET25 DIA72,5
Сортувати
Borbet CW3 (9J x 21 5x120 ET25 DIA72.5) На замовлення з Європи. | 19 429 грн. |
Borbet CW3 W9.0 R21 PCD5x120 ET25 DIA72.5 BG | 21 160 грн. |
Диски Borbet CW3 sterling silver R21 W9 PCD5x120 ET25 DIA72,5 ID32659 | 17 011 грн. |
Borbet CW3 (9J x 21 5x120 ET25 DIA72.5) Sterling Silver На замовлення з Єв | 17 468 грн. |
Диски Borbet CW3 black glossy R21 W9 PCD5x120 ET25 DIA72,5 ID32745 | 17 997 грн. |
Закрити
Схожі