Литий диск Borbet CW3 9x21/5x127 ET50 DIA71,6
Фото 12 | від 15 164 до 21 212 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 127 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 9x21/5x127 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x21/5x127 ET50 DIA71,6
Сортувати
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x127 ET50 DIA71.6 Gloss Black | 19 592 грн. |
Borbet CW3 sterling silver (R21 W9.0 PCD5x127 ET50 DIA71.6) | 16 099 грн. |
Borbet CW3 (9J x 21 5x127 ET50 DIA71.6) SS На замовлення з Європи. | 18 412 грн. |
Borbet CW3 R21 W9 PCD5x127 ET50 DIA71.6 Black Glossy 221844 | 18 843 грн. |
Borbet CW3 W9.0 R21 PCD5x127 ET50 DIA71.6 SS | 19 872 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі