Литий диск Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET35 DIA66,6
Відео 1Фото 14 | від 8 057 до 11 960 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet CWE 118
Характеристики
Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET35 DIA66,6
Сортувати
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA66.6 Matt Black | 9 872 грн. |
Borbet CWE Black Matt (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA66.6) | 8 699 грн. |
Borbet CWE W7.0 R16 PCD5x114.3 ET35 DIA66.6 BM | 11 224 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA66.6 Mistral Anthracite Polished 4955 | 10 131 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114.3 ET35 DIA66.6 Mistral Anthracite Polished | 10 483 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі