Литий диск Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET35 DIA67,1
Відео 1Фото 14 | від 8 057 до 11 500 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet CWE 118
Характеристики
Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 7x16/5x114,3 ET35 DIA67,1
Сортувати
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA67.1 Matt Black | 9 872 грн. |
Borbet CWE Black Matt (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1) | 8 699 грн. |
Borbet CWE W7.0 R16 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1 MAGP | 11 500 грн. |
Диски Borbet CWE 7x16 5x114,3 ET35 DIA67,1 (matt black) (1001162286) | 8 057 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA67.1 crystal silver | 9 062 грн. |
Borbet CWE R16 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA67.1 mistral anthracite polished | 10 530 грн. |
Borbet CWE Mistral Anthracite Glossy Polished (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DI | 9 599 грн. |
Borbet CWE W7.0 R16 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1 BM | 10 718 грн. |
Диски Borbet CWE black matt R16 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA67,1 ID31089 | 9 170 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі