Литий диск Borbet F 6x15/4x108 ET37 DIA63,4
Відео 1Фото 9 | від 5 867 до 6 150 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Borbet F 67
Характеристики
Borbet F 6x15/4x108 ET37 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet F 6x15/4x108 ET37 DIA63,4
BORBET BORBET F Glossy Black R15 W6 PCD4x108 ET37 DIA63.4 | 6 150 грн. |
BORBET F R15 W6 PCD4X108 ET37 DIA63.4 GLOSS BLACK | 6 011 грн. |
BORBET F R15 W6 PCD4X108 ET37 DIA63.4 BRILLIANT SILVER | 5 867 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі