Литий диск Borbet F 6x15/4x98 ET35 DIA64,1
Відео 1Фото 9 | від 5 578 до 6 011 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet F 90
Характеристики
Borbet F 6x15/4x98 ET35 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet F 6x15/4x98 ET35 DIA64,1
Сортувати
Borbet F R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA64.1 Gloss Black | 6 011 грн. |
BORBET F R15 W6 PCD4X98 ET35 DIA64.1 GLOSS BLACK | 6 011 грн. |
Borbet F R15 W6 PCD4x98 ET35 DIA64.1 Brilliant Silver | 5 867 грн. |
BORBET F R15 W6 PCD4X98 ET35 DIA64.1 BRILLIANT SILVER | 5 867 грн. |
Диски Borbet F 6x15 4x98 ET35 DIA64,1 (brilliant silver) (1000960325) | 5 578 грн. |
Диски Borbet F 6x15 4x98 ET35 DIA64,1 (gloss black) (1001271032) | 5 660 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі