Литий диск Borbet TL2 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
Фото 6 | від 6 040 до 7 058 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Borbet TL2 13
Характеристики
Borbet TL2 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet TL2 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Borbet TL2 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 (gloss black) 1001 | 6 552 грн. |
Borbet TL2 R16 W6.5 PCD5x114,3 ET50 DIA67.1 Gloss Black | 6 697 грн. |
Borbet TL2 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA67.1 Black | 6 276 грн. |
Диски Borbet TL2 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA67,1 (gloss black) | 6 560 грн. |
Borbet TL2 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) gloss black | 6 395 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі