Литий диск Borbet Y 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 1Фото 26 | від 6 032 до 7 313 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 7x16/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Borbet Y R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA66.6 (matt titan) 1001585450 | 6 556 грн. |
Диски Borbet Y 7x16 5x112 ET38 DIA66,6 (matt titan) | 6 628 грн. |
Borbet Y matt titan (R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 6 615 грн. |
Borbet Y R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Black Glossy 497017 | 6 596 грн. |
Литі диски Borbet Y R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA66.6 (matt titan) | 6 897 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі