Литий диск Borbet Y 7x16/5x114,3 ET48 DIA72
Відео 1Фото 26 | від 6 032 до 7 912 грн. Порівняти ціни 36 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Borbet Y 155
Характеристики
Borbet Y 7x16/5x114,3 ET48 DIA72 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 7x16/5x114,3 ET48 DIA72
Сортувати
Литые диски Borbet Y R16 W7 PCD5x114.3 ET48 DIA72.5 (crystal silver) 10014 | 6 473 грн. |
Диски Borbet Y 7x16 5x114,3 ET48 DIA72,5 (crystal silver) | 6 471 грн. |
Borbet Y (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET48 DIA72.5) crystal silver | 6 317 грн. |
Borbet Y 7x16 5x114.3 ET48 DIA72.5 Black | 6 500 грн. |
BORBET Легковий диск BORBET Y TITAN MATT R16 W7 PCD5x114.3 ET48 DIA72.5 | 6 888 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі