Литий диск Borbet Y 7x16/5x120 ET40 DIA72,5
Відео 1Фото 26 | від 5 975 до 7 912 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 7x16/5x120 ET40 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 7x16/5x120 ET40 DIA72,5
Сортувати
Borbet Y titan matt (R16 W7.0 PCD5x120 ET40 DIA72.5) | 6 499 грн. |
Borbet Y R16 W7 PCD5x120 ET40 DIA72.5 Titanium Matt 8132709 | 5 975 грн. |
Borbet Y W7.0 R16 PCD5x120 ET40 DIA72.5 TM | 7 912 грн. |
Borbet Y R16 W7 PCD5x120 ET40 DIA72.5 Titanium Matt | 6 167 грн. |
Диски Borbet Y 7x16 5x120 ET40 DIA72,5 (matt titan) (1001676747) | 6 032 грн. |
Диски Borbet Y titan matt R16 W7 PCD5x120 ET40 DIA72,5 ID3227 | 6 556 грн. |
Диски Borbet Y crystal silver R16 W7 PCD5x120 ET40 DIA72,5 ID3168 | 6 428 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі