Литий диск Borbet CC 7x16/5x120 ET40 DIA65,1
Фото 4 | від 6 350 до 7 301 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet CC 9
Характеристики
Borbet CC 7x16/5x120 ET40 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CC 7x16/5x120 ET40 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Borbet CC R16 W7 PCD5x120 ET40 DIA65.1 (crystal silver) 100099 | 6 823 грн. |
Borbet CC 7x16 5x120 ET40 DIA65.1 S | 6 486 грн. |
Диски Borbet CC 7x16 5x120 ET40 DIA65,1 (crystal silver) | 6 822 грн. |
Borbet CC (R16 W7.0 PCD5x120 ET40 DIA65.1) crystal silver | 6 668 грн. |
Borbet CC crystal silver (R16 W7.0 PCD5x120 ET40 DIA65.1) | 6 822 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі