Біти / торцеві голівки Bosch 2607002803
Фото 3 |
Bosch 2607002803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607002803
Усі ціни 15 →Бита Bosch Impact Control 25 мм PH2 TicTac, 25 шт 2607002803 | 408 грн. |
Біта Bosch Impact Control 25 мм PH2 TicTac, 25 шт 2607002803 | 408 грн. |
Бита Phillips ударная Bosch Impact Control 1/4" PH2 25шт. (2607002803) | 408 грн. |
Набір біт Bosch Impact Control для ударного дриля PH2 2.607.002.803 | 360 грн. |
BOSCH Impact Control для ударной дрели PH2 (2607002803) | 360 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →