Біти / торцеві голівки Bosch 2608522130
Bosch 2608522130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2608522130
Усі ціни 8 →Набір біт Bosch, 12 шт 2608522130 | 372 грн. |
Набор бит Bosch Extra Hart, 11+1 2608522130 | 372 грн. |
Набір біт Bosch Extra Hart, 11+1 2608522130 | 372 грн. |
BOSCH 11 шт. (2608522130) | 354 грн. |
BOSCH 11 шт. (2608522130) | 354 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →