Біти / торцеві голівки Stanley 1-13-901
Stanley 1-13-901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-13-901
Усі ціни 13 →Набір біт Stanley Expert, 19 шт 1-13-901 | 504 грн. |
Набор бит Stanley "Expert" 1/4" 19ед. (1-13-901) | 504 грн. |
Набір біт STANLEY 1-13-901 | 504 грн. |
Набор бит Stanley Expert Torx 19 пр 1-13-901 | 504 грн. |
Набір біт Stanley "Expert" 25 мм (1-13-901) 1-13-901 | 504 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →