Набір інструментів Intertool ET-6039
Відео 3Фото 2 |
Intertool ET-6039 |
|
У наборі ET-6039SP інструменти виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої загартованої сталі, ET-6039 з хром-ванадієвої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6039
Усі ціни 22 →Набір інструментів Intertool ET-6039 39шт | 1 249 грн. |
Профессиональный набор инструмента Intertool ET-6039 | 1 271 грн. |
Комплект інструментів професійний Intertool 39 предметів (ET-6039) | 1 349 грн. |
Intertool Intertool ET-6039 114279 | 1 499 грн. |
Набор инструмента 39 ед. INTERTOOL ET-6039 | 1 499 грн. |
ще 17 пропозицій
Так цей інструмент дуже хороший у мене шістка і як правило вона часто ламається і як правило для ремонту потрібні інструменти а інструменти у мене це прості дідівські гайкові ключі і як правило після того як полазив під машиною обов'язково якийсь ключ загубиться а потім в чому я з вами цілком згоден бігаєш по гаражах і просиш і ось я мріяв купити комплект торцевих ключів але все якось відкладалося на потім а на потім воно відкладалося тому що у нас ціни в магазині дуже великі і ось я нечаїно в інтернеті натрапив на один сайт так там по У порівнянні з магазином різниця в підлозі ціни і моя мрія збулася і все-таки я купив комплект торцевих головок і особливо мене радує кейс тепер я вже ключі не втрачаю а з приводу гнучкого подовжувача можу вам порадити цей сайт http://bit.ly/2m1GqmQ там де я купував комплект там великий вибір а те що виглядає він жахливо це мене зовсім не лякає Мені все подобається дякую виробникам Як я вважаю недоліків немає |
Часи зараз такі, що грошей катастрофічно не вистачає, тож замість візиту на автосервіс доводиться робити багато самостійно. А для того щоб обслуговувати машину без нормального інструменту не обійтися, не все ж таки побиратися по сусідах у гаражному кооперативі. Купив цей набір з нагоди і користуюся близько року. Допомагає мені не тільки в гаражі, для будинку теж корисна штука. Минулого місяця за його допомогою самостійно розбирав та ремонтував пральну машинку. Комплект торцевих головок найпоширенішого розміру (від 8 до 22 міліметрів) та подовжених головок (від 8 до 19 мм). Дві головки свічки, невеликий, але корисний набір шліцевих, хрестових і torx насадок, жорсткі подовжувачі на 75 і 150 мм. Сподобався ключ із храповиком та фіксатором, справді зручна штука. Матеріал інструменту загартована вуглецева сталь. Судячи з зносу торцевих головок, що часто використовуються, а точніше за його відсутністю, сталь якісна і її загартування виконали правильно. Звичайно, хром-ванадієва сталь була б ще кращою, але інструмент з такого сплаву коштує помітно дорожче. Для захисту від корозії інструмент має блискуче покриття, яке наносили гальванічним методом. Від вологи воно захищає непогано, але це не нержавіюча сталь, тому краплі води перед укладанням на зберігання бажано протирати ганчіркою. Чи не найякісніший пластиковий кейс. Інструмент він начебто тримає і товщина пластику достатня, але якість виготовлення низька і виглядає неохайно. Вже пошкодував, що не взяв набір із гнучким подовжувачем, дуже став би в нагоді. |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool ET-6039:
- Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →