Тример Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03 (0600878N03)
Відео 3Фото 6 |
Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03
акум. 1 шт, 2 Агодакум. відсутній
2022 рікDIY
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:36 В, 2 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:30 см
Вага:4.1 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики AdvancedGrassCut 36 0600878N03
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03
Bosch AdvancedGrassCut 36 1 2,0Ah 0600878N03 | 12 640 грн. |
Bosch AdvancedGrassCut 36 1 2,0Ah 0600878N03 | 12 956 грн. |
Bosch AdvancedGrassCut 36 1 2,0Ah 0600878N03 | 13 272 грн. |
Триммер Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03 | 13 105 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03
Ціни на Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N03 | від 12 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch AdvancedGrassCut 36 0600878N04 | від 6 928 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →