Кондиціонер OSAKA Power PRO STVP-12HH 35 м²
Відео 1Фото 5 |
Енергоефективний побутової інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи з популярного сімейства Power Pro DC Inverter, моделі якого здатні ефективно працювати на обігрів під час зимового опалювального сезону у вітчизняних кліматичних умовах. Призначений для охолодження, нагрівання, осушення та фільтрування повітря (до 550 м³/год) в житлових, офісних та невеликих комерційних приміщеннях площею до 35 м².
Найважливішими особливостями кондиціонера OSAKA Power PRO TVP-12HH є його економічність у режимі охолодження/нагрівання (клас А++/А++) і порівняно тиха робота. Фірмовий інверторний компресор від Toshiba і плавно-керований DC-двигун внутрішнього блоку працюють максимально плавно, створюючи мінімум звуків і вібрацій. Завдяки особливостям конструкції зовнішнього блоку та підігріву картера, кондиціонер здатний стабільно працювати в режимі обігріву при глибоких негативних температурах зовнішнього повітря до -25 °C).
Автоматичне керування жалюзі забезпечує рівномірний розподіл холодного або підігрітого повітря по всьому об'єму обслуговуваного приміщення. Функція самоочищення гарантує видалення залишкової вологи з теплообмінника, що перешкоджає виникненню колоній мікроорганізмів. У разі вимкнення в результаті збоїв в живленні, в пам'яті кондиціонера зберігаються задані робочі параметри, які автоматично активуються при відновленні живлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OSAKA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OSAKA.
Купити OSAKA Power PRO STVP-12HH 35 м²
Усі ціни 23 →Кондиціонер спліт-система OSAKA STVP-12HH 120820221374 | 25 000 грн. |
Кондиціонер Osaka STVP-12HH | 17 810 грн. |
Спліт-система Osaka STVP-12HH | 17 812 грн. |
OSAKA STVP-12HH офіційна гарантія | 17 249 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Osaka STVP-12HH | 18 999 грн. |
Найкраща техніка за свої гроші. Розширений функціонал пульта керування. Температурний діапазон роботи як на холод, так і на тепло. Режим очищення, режим керування по датчику в пульті, режим тихо - це просто краса...ні відчутного вітру ні шуму. Потрібно замовити кондиціонер на фірмах, що займаються і монтажем такого плану техніки.
Китайські недоробки, як не всі роз'єми можуть бути підключені. Треба фахівців з монтажу та обслуговування, а не пациків з вокзалу. Б. Шпійон: користуюся OSAKA Power PRO STVP-09HH кілька місяців |
Модификації OSAKA Power PRO STVP-12HH
Ціни на OSAKA Power PRO STVP-12HH |
---|---|---|---|---|
OSAKA Power PRO STVP-09HH 26 м² | від 14 400 грн. | 28 пропозицій | ||
OSAKA Power PRO STVP-12HH 35 м² | від 17 200 грн. | 23 пропозиції | ||
OSAKA Power PRO STVP-18HH 59 м² | від 25 990 грн. | 23 пропозиції | ||
OSAKA Power PRO STVP-24HH 82 м² | від 32 340 грн. | 18 пропозицій |