Кондиціонер DAIKO Polar ASP-H12PINX 35 м²
Відео 1Фото 4 |
DAIKO Polar ASP-H12PINX 35 м²
35 м²70 м²
2023 рікPolar (інвертор, обігрів -25)12000 BTUінверторробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихийA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1130/1005 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Polar ASP-H12PINX
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO Polar ASP-H12PINX 35 м²
Усі ціни 10 →Daiko Daiko ASP-H12PINX Polar Inverter ,до -25 | 22 757 грн. |
Daiko ASP-H12PINX Polar Inverter ,до -25 | 22 757 грн. |
Кондиціонер daiko asp-h12 pinx (polar, R32,інвертор -25°c) | 17 236 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H12PINX/AS-H12PINX Polar inverter | 22 757 грн. |
Кондиціонер Daiko ASP-H12PINX/AS-H12PINX Polar inverter | 18 450 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації DAIKO Polar ASP-H12PINX
Ціни на DAIKO Polar ASP-H12PINX |
---|---|---|---|---|
DAIKO Polar ASP-H12PINX 35 м² | від 17 236 грн. | 10 пропозицій | ||
DAIKO Polar ASP-H24PINX 70 м² | від 38 944 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →