Точильний верстат Metabo DSD 250 250 мм / 900 Вт 400 В (619250000)
Відео 1Фото 7 |
Metabo DSD 250 250 мм / 900 Вт 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості точильно-шліфувального верстата Metabo DSD 250:
- Довжина мережевого кабелю 2 м
Модификації Metabo DSD 250
Ціни на Metabo DSD 250 |
---|---|---|---|---|
Metabo DS 175 175 мм / 500 Вт 230 В | від 6 283 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo DS 200 200 мм / 600 Вт 230 В | від 6 630 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo DSD 200 200 мм / 750 Вт 400 В | від 7 416 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo DSD 250 250 мм / 900 Вт 400 В | від 12 849 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →