Шліфувальний верстат PROXXON TSG 250/E 250 мм / 200 Вт (28060)
Відео 2Фото 4 |
PROXXON TSG 250/E 250 мм / 200 Вт 125 мм / 140 Вт250 мм / 200 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON TSG 250/E 250 мм / 200 Вт
Усі ціни 9 →Шліфувальний верстат PROXXON TSG 250/E | 11 722 грн. |
Шліфувальний станок TSG 250/E Proxxon 28060 | 11 078 грн. |
Proxxon TG 250/E PRN28060 | 12 880 грн. |
Proxxon TG 250/E PRN28060 | 13 202 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації PROXXON TSG 250/E
Ціни на PROXXON TSG 250/E |
---|---|---|---|---|
PROXXON TG 125/E 125 мм / 140 Вт | від 7 367 грн. | 8 пропозицій | ||
PROXXON TSG 250/E 250 мм / 200 Вт | від 11 078 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →