Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 C Professional 0601072T00
Відео 5Фото 19 |
Bosch GLM 50-27 C Professional 0601072T00 |
|
Професійний лазерний далекомір для важких умов експлуатації. У нього прогумований корпус з добре захищеними кутами (витримує падіння на бетон з висоти 1.5 м) і ефективний захист від пилу і води (клас IP65). Кнопки рельєфні, добре відчутні навіть при роботі в рукавичках. Пристрій може з високою точністю (відхилення не більше 1.5 мм) робити вимірювання довжини (0.05 – 50 м), заміряти кути нахилу, обчислювати площу і об'єм, а також робити прості тригонометричні розрахунки, необхідні для непрямих вимірювань.
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 C Professional має кольоровий дисплей з регульованою яскравістю, відключаються звукові і вібраційні оповіщення, пам'ять на 30 вимірювань і різьблення для штатива. Є вбудований модуль Bluetooth, що дозволяє з'єднуватися зі смартфоном, планшетом або ноутбуком для швидкої передачі даних і автоматичної побудови планів (за допомогою спеціальних додатків і програм від Bosch). Прилад важить 200 г (рази в два більше типових лазерних далекомірів). Він поставляється в комплекті з чохлом, ремінцем і парою батарейок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLM 50-27 C Professional 0601072T00
Усі ціни 36 →Лазерный дальномер Bosch GLM 50-27 C Professional 0601072T00 | 5 499 грн. |
Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 50-27 C із чохлом 0601072T00 | 6 899 грн. |
Лазерный дальномер Bosch Professional GLM 50-27 C с чехлом 0601072T00 | 6 899 грн. |
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 C (0601072T00) 0601072T00 | 6 899 грн. |
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 C Professional 0601072T00 | 6 899 грн. |