Торцювальна пила Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000
Відео 8Фото 7 |
Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000
Усі ціни 40 →Стаціонарна торцювальна пила Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000 | 10 999 грн. |
Панельная пила Bosch GCM 800 SJ Professional 0601B19000 | 14 499 грн. |
Торцовочная пила Bosch Professional GCM 800 SJ 0601B19000 | 10 999 грн. |
Торцювальна пила Bosch GCM 800 SJ Professional (1.4 кВт, 216 мм) (0601B190 | 10 999 грн. |
Торцювальна пила Bosch GCM 800 SJ (0.601.B19.000) 0.601.B19.000 | 10 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Брав для домашньої майстерні. Живу в приватному будинку, то чисто господарські роботи виникають часто. До того ж я люблю на дозвіллі повозитися з деревом, зробити щось корисне та гарне для дому. Потужності вистачає на різання будь-яких порід дерева. Комплектний диск хороший, хіба що на ламінат їм різати без сколів не вийде. Існує система плавного старту двигуна. Скоси і повороти пильного диска стандартні 45 градусні, але через особливості конструкції вправо нахилу немає. Можлива протяжка в поздовжній площині, це зручно прирізувати широкі заготовки, хід протяжки трохи менше 30 сантиметрів. Патрубок для збору стружки та пилу є, а ось пилозбірник не передбачений. Але це й не біда, я збираюся купити промисловий пилосос для збирання і можна буде його підключати. Станина досить велика, виготовлена з алюмінієвого сплаву, оброблена акуратно. На станини передбачені невеликі гумові нашліпки, які не дають металу дряпати стіл. Приємна дрібниця, в якій одразу впізнається німецька практичність. Вже двічі мало не втратив фіксуючий штир. Потрібно його на мотузку прив'язати чи що, бо втратити буде прикро. На упорі немає насічок міліметрової шкали, які б дуже допомагали швидко різати невеликі деталі. Що характерно, у старших моделях подібних відрізних пилок така розмітка є. Ще я не зрозумів принцип роботи дивного струбцинного фіксатора. На тому його краї, що входить у станину, немає жодного кріплення, тому він взагалі нічого не тримати не може. Я б не обурювався, якби це була дешева китайська пилка, але такий ляп у Боша бачити щонайменше дивно. |
Додати відгук
Відеоогляди