Автолампа Bosch Plus 90 H4 2pcs (1 987 301 074)
Bosch Plus 90 H4 2pcs 1 шт2 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Plus 90 H4 2pcs
BOSCH 1987301074 | 919 грн. |
Автолампа H4 Standart+90 12V 60/55W P43t - кт 2шт, (1987301074) | 597 грн. |
Автомобільні лампочки Bosch Plus 90 H4 12V 60/55W (2 шт.)(1987301074) вир- | 572 грн. |
Модификації Bosch Plus 90 H4 2pcs
Ціни на Bosch Plus 90 H4 2pcs |
---|---|---|---|---|
Bosch Plus 90 H4 1pcs | від 233 грн. | 13 пропозицій | ||
Bosch Plus 90 H4 2pcs | від 572 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →