Вантажна шина BOTO BT388 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT388 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT388 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 12 →Boto BT388 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 11 679 грн. |
Boto BT388 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L | 9 822 грн. |
Boto BT388 (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 10 399 грн. |
BOTO BT 388 (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 10 544 грн. |
BOTO BT 388 (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 10 445 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди