Тумба під умивальник Devit Fresh 100 088741O
Фото 8 |
Devit Fresh 100 088741O |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Fresh 100 088741O
Усі ціни 25 →Тумба підвісна Devit Fresh 100 сірий матовий 073816G з раковиною | 21 949 грн. |
Тумба с раковиной подвесная DEVIT Fresh 100 см, серая (073816G) 200624 | 22 379 грн. |
Комплект меблів 100 см Devit Fresh, дуб матовий, ручки чорні 088741O | 25 819 грн. |
Тумба із умивальником DEVIT Fresh 99.5x55x44.9см підвісна коричнева 088741 | 26 329 грн. |
Тумба DEVIT FRESH 100 з білими ручками, з овальною раковиною, 088735W 0887 | 28 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Devit Fresh 100 088741O
Ціни на Devit Fresh 100 088741O |
---|---|---|---|---|
Devit Fresh 60 088727O | від 11 550 грн. | 7 пропозицій | ||
Devit Fresh 80 088734O | від 19 159 грн. | 29 пропозицій | ||
Devit Fresh 100 088741O | від 21 949 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →