Тумба під умивальник Geberit Selnova Square 100 501.244.00.1
Фото 8 |
Geberit Selnova Square 100 501.244.00.1 |
|
Тумба оснащена доводчиками з системою плавного закривання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 100 501.244.00.1
Усі ціни 16 →Тумба підвісна Geberit Selnova Square 100 см темний горіх 501.246.00.1 | 25 659 грн. |
Тумба із умивальником GEBERIT Selnova Square 100x65.2x50.2см підвісна кори | 25 659 грн. |
Тумба з раковиною Geberit Selnova Square slim rim 100 см, білий глянсовий | 26 106 грн. |
Тумба Geberit Selnova Square 1000х500 мм, з умивальником, білий (501.244.0 | 26 106 грн. |
Тумба підвісна Geberit Selnova Square 100 см 501.244.00.1 | 26 106 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Geberit Selnova Square 100 501.244.00.1
Ціни на Geberit Selnova Square 100 501.244.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 55 501.232.00.1 | від 14 409 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova Square 60 501.236.00.1 | від 15 312 грн. | 22 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 80 501.240.00.1 | від 19 812 грн. | 24 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 100 501.244.00.1 | від 25 659 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →