Мисливський ніж BPS BS3FT CSH (0000000621)
Відео 4Фото 12 |
BPS BS3FT CSH |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BPS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BPS BS3FT CSH
Усі ціни 6 →Нож туристический BPSKNIVES BS3FT, CSH (0000000621) | 1 100 грн. |
Нож BPS BS3FT CSH (0000000621) 0000000621 | 1 284 грн. |
Ніж BPS BS3FT CSH (0000000621) 0000000621 | 1 278 грн. |
Ніж Bps Knives BS3FT Csh | 1 104 грн. |
BPS Ніж BPS BS3FT CSH (0000000621) 0000000621 | 1 278 грн. |
Ніж BPS BS3FT CSH (0000000621) | 1 242 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →