Мисливський ніж BPS B1 SSH (0000000612)
Відео 10Фото 13 |
BPS B1 SSH |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BPS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BPS B1 SSH
Усі ціни 13 →Нож туристический BPSKNIVES B1, SSH (0000000612) | 1 460 грн. |
Ніж BPS B1 SSH (0000000612) | 1 864 грн. |
Нож BPS B1 SSH (0000000612) 0000000612 | 1 739 грн. |
Ніж BPS B1 SSH (0000000612) 0000000612 | 1 638 грн. |
Ніж Bps HK1 Ssh | 1 488 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →