Мисливський ніж BPS B1 CSH (0000000611)
Відео 8Фото 12 |
BPS B1 CSH |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BPS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BPS B1 CSH
Усі ціни 8 →Нож туристический BPSKNIVES B1, CSH (0000000611) | 1 310 грн. |
Ніж BPS B1 CSH (0000000611) | 1 665 грн. |
Нож BPS B1 CSH (0000000611) 0000000611 | 1 350 грн. |
Ніж BPS B1 CSH (0000000611) 0000000611 | 1 350 грн. |
Ніж Bps Knives B1 Csh | 1 306 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →