Мисливський ніж BPS HK5 CSH (0000000628)
Відео 6Фото 12 |
BPS HK5 CSH |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BPS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BPS HK5 CSH
Усі ціни 9 →Нож туристический BPSKNIVES HK5, CSH (0000000628) | 1 300 грн. |
Ніж BPS HK5 CSH (0000000628) | 1 715 грн. |
Нож BPS HK5 CSH (0000000628) 0000000628 | 1 571 грн. |
Ніж BPS HK5 CSH (0000000628) 0000000628 | 1 467 грн. |
Ніж Bps Knives HK5 Csh | 1 315 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →