Сушарка для білизни Brabantia HangOn Drying Rack 25 Metre
Відео 3Фото 14 |
Brabantia HangOn Drying Rack 25 Metre |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia HangOn Drying Rack 25 Metre
Усі ціни 13 →Сушилка для білизни Brabantia напольна, 25 м, сірий (403484) | 4 299 грн. |
Сушарка Сушарка для білизни Brabantia Hangon Drying Rack 25 м (403484) | 4 085 грн. |
Сушилка Сушилка для белья Brabantia Hangon Drying Rack 25 м (403484) | 4 085 грн. |
Сушарка для білизни Brabantia 403484 25 м | 4 299 грн. |
Brabantia 403484 25 м 40348425м | 4 299 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Brabantia HangOn Drying Rack 25 Metre
Ціни на Brabantia HangOn Drying Rack 25 Metre |
---|---|---|---|---|
Brabantia HangOn Drying Rack 25 Metre | від 4 085 грн. | 14 пропозицій | ||
Brabantia HangOn Drying Rack 15 Metre | від 3 265 грн. | 12 пропозицій | ||
Brabantia HangOn Drying Rack 20 Metre | від 3 586 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →