Сушарка для білизни Gimi Tempo Super (GM07697)
Gimi Tempo Super |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Tempo Super
Усі ціни 18 →Сушилка Gimi Tempo Super напольная (153786) | 2 564 грн. |
Сушарка Gimi Tempo Super напольная (153786) | 2 564 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Tempo Super підлогова 25 м (153786) (928576) 9285 | 2 699 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Gimi Tempo Super (155121) 928576 | 2 321 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Gimi Tempo Super (153786) | 2 672 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Gimi Tempo Super:
- 4 висувні крила
- Пластикові тримачі для дрібних предметів
- Модель Tempo — без додаткових висувних крив
- Модель Tempo Super — з додатковими висувними крилами
РекомендуємоПорівняти в таблиці →