від 315 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 13.1 м, до 539 м², регулювання кута, круговий полив
від 182 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 265 грн.вертушка, платформа, полив: до 7 м, до 154 м², регулювання кута, круговий полив
від 215 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 280 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, до 452 м², регулювання кута, круговий полив
від 163 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 956 грн.осцилюючий, платформа, полив: до 140 м², регулювання кута
від 222 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 689 грн.осцилюючий, платформа, полив: до 180 м², регулювання кута
від 610 грн.пістолет з форсункою, насадка метал, регулювання тиску
від 710 грн.осцилюючий, платформа, полив: до 312 м², регулювання кута
від 588 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 202 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, регулювання кута, круговий полив
від 118 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 309 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 13.1 м, до 539 м², регулювання кута, круговий полив
від 249 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 114 грн.вертушка, ніжка, полив: до 7 м, до 153 м², регулювання кута, круговий полив
від 177 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 150 грн.вертушка, ніжка, полив: до 6.5 м, до 132 м², регулювання кута, круговий полив
від 205 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску