Зрошувач Bradas WL-Z11
Фото 6 |
Bradas WL-Z11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas WL-Z11
Усі ціни 7 →Зрошувач обертовий Bradas WHITE LINE 4 режими (WL-Z11) | 1 004 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas WHITE LINE 4-х режимний на пластиковій підставці | 1 112 грн. |
Зрошувач обертовий 4-х режимний на пластиковій підставці, WHITE LINE, WL-Z | 1 110 грн. |
Зрошувач, що обертається Bradas WHITE LINE 4 режими (WL-Z11) | 1 004 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas WHITE LINE 4-х режимний на пластиковій підставці | 1 112 грн. |
Зрошувач Bradas WL-Z11 4-режимний обертовий WHITE LINE - 012212 012212 | 1 112 грн. |
Зрошувач обертовий 4-х режимний на пластиковій підставці, WHITE LINE, WL-Z | 1 481 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →