від 195 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 253 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, до 452 м², регулювання кута, круговий полив
від 148 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 758 грн.осцилюючий, платформа, полив: до 140 м², регулювання кута
від 200 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 622 грн.осцилюючий, платформа, полив: до 180 м², регулювання кута
від 551 грн.пістолет з форсункою, насадка метал, регулювання тиску
від 641 грн.осцилюючий, платформа, полив: до 312 м², регулювання кута
від 531 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 183 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, регулювання кута, круговий полив
від 113 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 235 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 13.1 м, до 539 м², регулювання кута, круговий полив
від 231 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 130 грн.вертушка, ніжка, полив: до 6.5 м, до 132 м², регулювання кута, круговий полив
від 161 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 104 грн.вертушка, ніжка, полив: до 7 м, до 153 м², регулювання кута, круговий полив
від 185 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 136 грн.вертушка, ніжка, полив: до 6.5 м, до 132 м², регулювання кута, круговий полив
від 364 грн.насадка на шланг, 1 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 142 грн.вертушка, ніжка, полив: до 5.9 м, до 109 м², регулювання кута, круговий полив