від 132 грн.вертушка, ніжка, полив: до 5.9 м, до 109 м², регулювання кута, круговий полив
від 377 грн.насадка на шланг, 1 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 303 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 13.1 м, до 539 м², регулювання кута, круговий полив
від 284 грн.пістолет з форсункою, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 138 грн.вертушка, ніжка, полив: до 6.5 м, до 132 м², регулювання кута, круговий полив
від 126 грн.пістолет з душем, 7 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 88 грн.вертушка, ніжка, полив: до 7 м, до 153 м², регулювання кута, круговий полив
від 263 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 132 грн.вертушка, ніжка, полив: до 6.5 м, до 132 м², регулювання кута, круговий полив
від 224 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 260 грн.статичний, платформа, полив: до 45 м², регулювання кута
від 217 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 282 грн.вертушка, платформа, полив: до 5.9 м, до 109 м², регулювання кута, круговий полив
від 155 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 357 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 13.1 м, до 539 м², регулювання кута, круговий полив
від 290 грн.пістолет з форсункою, насадка пластик, регулювання тиску
від 281 грн.вертушка, платформа, полив: до 7 м, до 154 м², регулювання кута, круговий полив
від 205 грн.пістолет з душем, 8 режим(ів), насадка пластик, регулювання тиску
від 309 грн.імпульсний, ніжка, полив: до 12 м, до 452 м², регулювання кута, круговий полив