Котушка Brain Classic SE 3000S (18585212)
Фото 3 |
Brain Classic SE 3000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Classic SE 3000S
Усі ціни 16 →Катушка Brain Classic SE 3000S 4+1BB (1858.52.12) | 984 грн. |
Котушка Brain fishing Classic SE 3000S 4+1BB 5.01 (1858.52.12) | 1 048 грн. |
Катушка Brain fishing Classic SE 3000S 4+1BB 5.01 (1858.52.12) 1858.52.12 | 984 грн. |
Котушка Brain fishing Classic SE 3000S 4+1BB 5.01 (1858.52.12) 1858.52.12 | 984 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Classic SE 3000S 4+1BB 5.01 (1858.52.1 | 984 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →