Котушка Brain Distanza 6000S
Фото 3 |
Brain Distanza 6000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Distanza 6000S
Усі ціни 6 →Катушка Brain Distanza 6000S 9+1BB (1858.46.60) | 3 050 грн. |
Котушка Brain fishing Distanza 6000S 9+1BB 4.71 (1858.46.60) 1858.46.60 | 3 050 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Distanza 6000S 9+1BB 4.71 (1858.46.60) | 3 050 грн. |
Катушка Brain Distanza 6000S 9+1BB 4.7:1 1858.46.60 | 3 050 грн. |
Котушка фідерна Brain Distanza 6000S 9+1BB 4.7:1 (18584660) | 3 050 грн. |
Вес, швидкий фрикціон. Придатність до ремонту та надійність Владислав Замашка: користуюся Brain Distanza 7000S кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
У таку ціну краще купити щось, що можна ремонтувати у разі виходу з ладу.